Wiosenne Biegi Przełajowe

Na stadionie miejskim w Iławie dnia 9 kwietnia 2015r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Iławskiego w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacje naszej szkoły zajęły :

w kategorii klas IV -  II miejsce,  klas V - IV miejsce,   klas VI - II miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: 

klasy IV: Aleksandra Bojarowska, Maja Ambroziak, Aleksandra Kowalska, Oliwia Pieper, Oliwia Bączek, Madoks Sobociński, Dawid Panek, Wojciech Zieliński, Kacper Włodarczyk, Marcin Kuczek   klasy V: Zuzanna Suchocka, Oliwia Wacławowicz, Wiktoria Różycka, Zuzanna Piankowska, Emilia Tkaczyk, Dawid Ciura, Jakub Szalkowski, Kacper Motyka-Radłowski, Jakub Sławiński, Patryk Nowakowski     klasy VI: Katarzyna Mieczławska, Zuzanna Iwankowska, Wiktoria Borszewska, Wiktoria Stępień, Wiktoria Szauer, Hubert Świdziński, Wiktor Zakrzewski, Dominik Smulski, Igor Kordowski, Radosław Wiatr.  Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowały się sztafety klas IV i VI. 

                                                                                                                                                                                                           J.Sz.

 

                 

Mikołajkowe Zawody Pływackie 2014

Po raz kolejny na basenie miejskim w Iławie odbyły się zawody pływackie organizowane przez Stowarzyszenie Szkoły Pływania "ORKA".

Reprezentacja naszej szkoły była w tym roku bardzo liczna, mieliśmy 5 sztafet. Uczniowie klas I-III w składzie: Julia Kanicz, Weronika Kukiełka, Anna Pawska i Jakub Zalewski wywalczyli III miejsce. W kategorii klas IV-VI, wśród licznej konkurencji sztafeta w składzie: Zuzanna Sikorska, Maciej Kapciński, Jakub Parowicz i Hubert Świdziński zajęła II miejsce. W rywalizacji wzięli udział również: Radosław Śliwiński, Julia i Dobrosława Rychlik, Natalia Drzewiecka, Jan Zapadka, Filip Słowik, Miłosz Kuczmarski, Mateusz Głąbiński, Maciej Pietrzniak, Maciej Toczek, Kacper Araszkiewicz i Mateusz Krajewski. Cieszy fakt, że mamy tak liczną reprezentację szkolną.

 

 

                                                 

                                                                                                                                                                                                 J.Sz.

 

 

                                                                                                                                                                                                            

Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe

Na stadionie miejskim w Iławie, w poniedziałek 6 października odbyły się Jesienne Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Zarówno sztafeta dziewcząt jak i chłopców zajęła II miejsce.

Reprezentacja dziewcząt: Natalia Maciejewska, Liliana Kukiełka, Wiktoria Borszewska, Wiktoria Witkowska, Zuzanna Suchocka, Wiktoria Stępień, Monika Gralewska, Katarzyna Mieczławska, Katarzyna Tworzowska, Julia Januszewska.

Reprezentacja chłopców: Radosław Wiatr, Maciej Kapciński, Jakub Szlakowski, Wiktor Sylwanowicz, Wiktor Zakrzewski, Oskar Kotłowski, Dominik Smulski, Filip Tomaszewski, Jakub Janiszek, Kacper Motyka- Radłowski.

Opiekunem sztafet była pani Bernadetta Gadomska.

                                                                       J.Sz.

Kinder + Sport

W ramach rozgrywek PZPS Kinder + Sport odbyły się trzy turnieje eliminacyjne. Zespoły muszą uczestniczyć w dwóch, aby być ostatecznie sklasyfikowane. Zespół SSP 4 Iława w drugim turnieju eliminacyjnym, który odbył się 12.04.2014r. w Ełku uplasował się na X miejscu wśród 40 zespołów. Trzeci turniej rozegrany 26.04.2014r. w Węgorzewie zakończył się tryumfem zespołu z "czwórki" ( startowało 10 zespołów).

   Zgromadzone w dwóch turniejach punkty pozwoliły na zakwalifikowanie się do finału wojewódzkiego Kinder + Sport.

W zawodach finałowych, które odbyły się 17.05.2014r. w Olsztynie dziewczęta uplasowały się ostatecznie na III miejscu i uzyskały awans do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie się w dniach 3-6 lipiec 2014.

Skład zespołu: Wiktoria Stępień, Wiktoria Borszewska, Angelika Krawaczyńska, Monika Gralewska.

      Ełk                                                                                               

 

Węgorzewo

                                                 

                                                        Olsztyn                               Opiekun zespołu: Bata Zielska                                                          J.Sz.

SZTAFETY PŁYWACKIE

Po raz trzeci na basenie miejskim w Iławie odbyły się zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka. Oprócz konkurencji indywidualnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych do rywalizacji stanęły sztafety szkolne składające się z czterech osób. Klasy I-III płynęły na dystansie 25m stylem dowolnym, a klasy IV-VI na 50m. Nasze reprezentacje stanęły na podium. Klasy III reprezentowali: Michał Jonowski, Natalia Drzewiecka, Maja Sadłakowska i Dobrusia Rychlik. Zdobyli III miejsce. Klasy IV- VI reprezentowali: Oliwier Zielski, Liliana Kukiełka,Natalia Maciejewska i Natalia Urbańska. Wywalczyli I miejsce.

 

                  

                                                                                                                                                                       Joanna Szczekało

DWUBÓJ NOWOCZESNY

Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły 19 maja wzięli udział w Dwuboju Nowoczesnym. Zawody polegały na rywalizacji par w biegu na 1000m i pływaniu stylem dowolnym 100m. Wśród chłopców konkurencja była duża. V miejsce zajęli: Oliwier Zielski i Dominik Smulski, natomiast VII miejsce: Emil Brejdakowski i Maciej Kapciński. Dziewczęta zajęły I miejsce: Natalia Urbańska i Liliana Kukiełka, a II Natalia Maciejewska i Zuzanna Piankowska. Dziewczęta przeszły do finału wojewódzkiego. Gratulujemy!!!

 

                                                                                                                                                                         Joanna Szczekało

Lekka Atletyka w sezonie wiosennym 2014

11 kwietnia 2014r.  sezon w lekkiej atletyce rozpoczęły Mistrzostwa Powiatu w Wiosennych Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Uczniowie klas IV i V wywalczyli dla siebie III miejsca.

Uczniowie klas VI zajęli II miejsce i awansowali do szczebla wojewódzkiego. Naszą szkołę reprezentowali: Agata Kowalska, Paulina Kossakowska, Nikola Łoźniewska, Anna Migut, Magdalena Sawicka, Dominika Syguła, Błażej Caban, Kacper Góralski, Adam Łuszczak, Paweł Polak, Krzysztof Wójcik, Oliwier Zielski.

16 kwietnia w Finale Wojewódzkich Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych uczniowie ci zajęli VII miejsce.

 

8 maja i 15 maja 2014r. na stadionie miejskim w Iławie miały miejsce Powiatowe Wieloboje Lekkoatletyczne: czwórbój La klas VI oraz trójbój LA klas IV.

Klasy VI reprezentowały drużyna dziewcząt, w składzie:  Agata Kowalska, Paulina Kossakowska, Milena Matwiejczuk, Ewelina Pyza, Marta Wasilewska, Dominika Syguła i chłopców: Błażej Caban, Dominik Dąbrowski, Kacper Góralski, Paweł Polak, Krzysztof Wójcik, Oliwier Zielski.

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli III miejsce.

 

Klasy IV reprezentowały drużyna dziewcząt, w składzie: Alicja Budzińska, Alicja Lorkowska, Angelika Krawaczyńska, Zuzanna Piankowska, Nikola Rafińska, Oliwia Wacławowicz  i chłopców: Jan Belka, Dawid Ciura, Jakub Sławiński, Jakub Stryjewski,  Jakub Szalkowski, Filip Tomaszewski.

Dziewczęta zajęły IV miejsce, a chłopcy II miejsce.

                                                                                                                                                                     Bernadeta Gadomska

Tytuł: Finał Wojewódzki Turnieju Piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w Iławie vice-Mistrzem Województwa w kategorii chłopców U-10.

28 i 29 marca na stadionie miejskim w Iławie odbył się finał wojewódzki XIV edycji turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowanego przez PZPN w kategorii U-10 i U-12 chłopców i dziewcząt.

W finale wojewódzkim naszą szkolę reprezentowały 3 zespoły. W kategorii U-10 chłopcy w kategorii U-12 chłopcy i dziewczyny. Aby znaleźć się w tym finale wszystkie wyżej wymienione zespoły musiały wygrać rozgrywki miejskie a następnie rozgrywki powiatowe. We wszystkich etapach nasi piłkarze i piłkarki nie ponieśli porażki awansując do finału wojewódzkiego.

W kategorii U-10 chłopcy z „czwóreczki” odnieśli ogromny sukces zostając vice-mistrzami województwa warmińsko-mazurskiego. Najmłodsi piłkarze Samorządowej Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Polskich Podróżników w Iławie rywalizowali w grupie z następującymi zespołami:

SSP4 Iława – SP  19 Olsztyn                        4:0

SSP 4 Iława – SP 2 Węgorzewo                   6:2

SSP 4 Iława – SP Mroczno                           5:1

W ćwierćfinale wygrali z SP 3 Olecko 5:0. Półfinał to zwycięstwo z Don Bosco Ostróda 2:1. W finale po emocjonującym meczu w regulaminowym czasie było 0:0 i dopiero w rzutach karnych ulegli SP 3 Biskupiec 3:2.

Następnego dnia  (29 marca) wystartowały kolejne dwie „czwóreczki” – dziewczyny U-12 i chłopcy
U-12. Oba zespoły uklasowały się na 9 miejscu w swoich kategoriach. Opiekunowie Beata Zielska i Tomasz Demczak gratulują zawodnikom wspaniałej postawy i dziękują wszystkim naszym kibicom: rodzicom uczestników, klasom z wychowawcami i dyrekcji na czele z p. dyrektor Danutą Wacławską, którzy przez te dwa dni wspaniałej zabawy piłkarskiej dopingowali nas z całych sił.

Chłopcy SSP4 Iława (U-10):

Kacper Wieński, Cezary Jajkowski, Maddox Sobociński, Wojciech Zieliński, Dawid Panek, Wiktor Topolewski, Adrian Szantyr, Maciej Górski, Dawid Witkowski, Adam Zaborowski

Chłopcy SSP4 Iława (U-12):

Radosław Wiatr, Dawid Ciura, Łukasz Szramowski, Kacper Sendlewski, Aleksander Łepek, Oscar Kotłowski, Dominik Smulski, Jakub Janiszek, Filip Tomaszewski, Michał Górski, Emil Brejdakowski

Dziewczęta SSP4 Iława (U-12):

Wiktoria Borszewska, Justyna Dunajska, Monika Gralewska, Zuzanna Iwankowska, Julia Januszewska, Klaudia Łabuda, Katarzyna Mieczławska, Julia Wiatrak, Wiktoria Witkowska, Zuzanna Zbrzeska, Paula Zięba.

 

Tomasz Demczak

Uczniowskie Starcia

3 kwietnia 2014r. na hali miejskiej w Iławie odbył się turniej gier i zabaw kl.II i III w ramach "Sportowych Uczniowskich Starć". W rywalizacji sportowej brały udział drużyny składające się z dziewcząt i chłopców z trzech iławskich szkół podstawowych. Zespoły walczyły w 7 konkurencjach tj.: bieg z pałeczką sztafetową i piłką 1kg, skoki w workach, toczenie piłki, "pajączki". Emocje były ogromne, a walka o punkty zacięta. Zawody zakończyły się remisem w punktacji z SP2, lecz zwycięstwo na korzyść naszej szkoły przyniosły 4 zwycięstwa w pojedynczych wyścigach. Zdobyliśmy I miejsce.

Reprezentacja szkoły: Dawid Panek - kapitan, Hubert Czarzasty, Dawid Grochowiecki, Adrian Szantyr, Kacper Wieński, Wojciech Zieliński,  Ewelina Jarnicka, Aleksandra Kowalska, Oliwia Pieper,Julia Rychlik, Zuzia Suchocka, Maria Tasarz, , Patrycja Wilemska - klasy III oraz: Bartosz Brejdakowski, Filip Glock, Mikołaj Pielenc, Radosław Śliwiński, Jakub Wyłoga, Adam Zaborowski, Maciej Żygadło, Julia Białobrzeska, Agata Kłosowska, Marta Lewicka, Natalia Lewko, Natalia Mączyńska, Wiktoria Rogalska - klasy II.

 Przygotowanie i opieka: Joanna Szczekało i Mariola Garbino.


przed  zawodami                                     kapitan i jego drużyna                sportowe zmagania

                                                             zwycięska drużyna SP4 Iława                                                             Joanna Szczekało

"CZWÓRKA" PŁYWA

W ramach akcji Warmia i Mazury Pływają na basenie miejskim w Iławie 7 grudnia 2013r. miała miejsce rywalizacja międzyszkolna sztafet pływackich szkół podstawowych. Naszą szkołę z klas I-III reprezentowali uczniowie: Natalia Drzewiecka, Maria Tasarz, Jakub Węglerski i Jan Zapadka. Płynęli oni na dystansie 4x25m. i zajęli IV miejsce. Klasy IV-VI płynęły na dystansie 4x50m. stylem dowolnym. Konkurencja była większa, bo startowało jedenaście sztafet. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły w składzie: Emil Brejdakowski, Jakub Jabłoński, Paweł Sowa, Marta Wasilewska oraz Kacper Araszkiewicz, Maciej Kapciński, Zuzanna Piankowska, Aleksander Przybyszewski, Wiktoria Stępień. Pierwszy zespół z czasem 3.11,35 wywalczył II miejsce, a drugi zespół z czasem 3.44,35 zajął VI miejsce.

 

 

    

PIŁKA SIATKOWA

Klasy VI w II półroczu uczestniczyły w dwóch Turniejach Wojewódzkich z cyklu "Kinder + Sport" organizowanych przez PZPS zajmując VI i XI miejsce na ok. 35 drużyn startujących.

 

Klasy IV w rozgrywkach W-MSZS zajęły w poszczególnych etapach miejsca:

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu

II miejsce w Mistrzostwach Regionu

IV miejsce w Mistrzostwach Regionu

PIŁKA NOŻNA

Klasy I-III w II półroczu brały udział w XIII Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka"

Uczniowie naszej szkoły dotarli do finału wojewódzkiego, który odbył się 07.06.2013r. w Iławie.

Zajęli na nim miejsca w przedziale V-VIII.

 

Drużyna klas I-III brała również udział w turniejach lokalnych zajmując VIII miejsce w Iławie i II miejsce w Wikielcu.

 

Klasy IV-VI brały udział w I Olimpiadzie Sportowej organizowanej przez Gimnazjum nr 2 w Iławie zajmując III miejsce.

ZAWODY LA - runada wiosenna

16 IV 2013r. w Galinach koło Barczewa odbyły się Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe na które zakwalifikowała się uczennica naszej szkoły - Zuzanna Zbrzeska z klasy IV B. Zajęła w zawodach 35 lokatę.

 

22 IV 2013r. na stadionie miejskim w Iławie miały miejsce Sztafetowe Mieszane Biegi Przełajowe szkół podstawowych.

                    klasy IV zajęły IV miejsce

                    klasy V zajęły V miejsce

                    klasy VI zajęły III miejsce

 

9 V 2013r. w Iławie spotkały się szkoły podstawowe miejskie i z powiatu, by rywalizować w Czwórboju LA

                Dziewczęta wywalczyły III miejsce, a chłopcy II miejsce.

16 V 2013r. na stadionie rywalizowali uczniowie klas IV w Trójboju LA

                Dziewczęta zajęły III miejsce, a chłopcy V miejsce.

 

Ostatnią imprezą lekkoatletyczną w tym roku szkolnym było Grand Prix Czwartków LA, które miało miejsce 29 V 2013r. w Iławie.

              Nasi uczniowie wyróżnili się w skoku wzwyż i biegach.

             III miejsce w biegu na 60 m zajęła Kinga Pesta

              I miejsce w biegu na 1000m zajął Dominik Kostrzewa

              I miejsce w skoku wzwyż zajęła Julia Pesta

Dominik i Julka będą reprezentowali naszą szkołę i Iławę na ogólnopolskim finale w Łodzi, życzymy powodzenia.

Mkołajkowe Zawody Pływackie

Na basenie miejskim w Iławie 8 grudnia 2012r. odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-VI: Kacper Araszkiewicz, Michał Jonowski, Mateusz Krajewski, Natalia Maciejewska, Zuzanna Piankowska, Natalia Kanicz, Wiktoria Kuczmarska, Bartosz Macfałda i Jakub Parowicz. Startowali oni na dystansach 25m i 50m oraz w sztafetach. Nasza sztafeta klas I-III zjęła IImiejsce.

 

lightboxlightbox

POWIATOWE BIEGI PRZEŁJOWE

Dnia 25X2012r. odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe, na których uczniowie naszej szkoły wywalczyli sobie awans do Finału Wojewódzkiego. Z dziewcząt nasza reprezentantka - Zuzanna Zbrzeska z klasy IVb zajęła IV miejsce, a z chłopców - Dominik Kostrzewa - klasa VIB - II miejsce. Opikunem grupy jest pani Bernadeta Gadomska.

 

SPORTOWE SUKCESY JULII !

Julia Pesta, uczennica klasy VI d Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Iławie, odnosi ogromne sukcesy w dyscyplinie sportowej, jaką jest lekkoatletyka. 

Julia w czerwcu 2012r. na XIX Ogólnopolskim Finale Czwartków LA w Łodzi obroniła tytuł Mistrzyni Polski skoku wzwyż , zdobywając  tym samym po raz drugi z rzędu I m-ce. Nagrodą w Finale był wyjazd do EURODISNEYLANDU we Francji i pobyt w Paryżu.

Ponadto młoda lekkoatletka 9 września 2012r. reprezentowała Polskę w Warszawie na VII International Children’s  Athletics Games, uzyskując I m-ce i najwyższe miejsce na podium.

lightboxlightboxlightbox

lightbox

                                                                                                                                                        02.10.2012 (autor - IO, JSzcz)

Czwórka Biega

18 maja czterdziestoosobowa reprezentacja uczniów klas IV-VI wzięła udział w Biegu Wiosny, który został przeprowadzony w ramach akcji ogólnopolskiej „Polska Biega”. Dziewczęta i chłopcy przebiegli 1000m bulwarem Jana Pawła II nad Jeziorakim. Nasi uczniowie okazali zacięcie sportowe w rywalizacji o puchary. Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła Weronika Szamota, III miejsce Anna Kołatka, IV miejsce Julia Pesta. Wśród chłopców I miejsce wywalczył Bartek Różycki, a II Dominik Kostrzewa. Pozostali uczestnicy zajmowali kolejne miejsca, ale najbardziej cieszy nas fakt, że było tak wielu chętnych uczniów. Być może w przyszłym roku akcję „Polska Biega” wspierać będzie jeszcze liczniejsza rzesza dzieci lubiących bieganie.

lightboxlightboxlightbox

 

26.06.2012 (autor - JS)

"Pływamy co raz lepiej"

Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w zawody pływackie i reprezentacja w składzie: Maciej Piankowski, Jakub Zentarski, Jakub Kalbarczyk, Jowita Niksa, Bartosz Macfałda, Oliwier Zielski, Liliana Kukiełka, Natalia Maciejewska, Zuzia Sikorska pojechała  5 maja 2012 do Dobrego Miasta. Odbyły się tam wyścigi pływackie w ramach akcji "Warmia i Mazury pływają". Medale przywieźli: Oliwier Zielski za I miejsce, Jowita Niksa za II miejsce i Jakub Zentarski za III miejsce.
To był dobry początek, bo w Iławie 3 czerwca 2012 "Pływacki Dzień Dziecka"  przyniósł naszym pływakom jeszcze więcej radości i satysfakcji. Sztafeta klas III w składzie: Jakub  Parowicz, Liliana Kukiełka, Natalia  Maciejewska, Zuzanna Piankowska zdobyła - I miejsce, a sztafeta klas IV-VI w składzie: Jakub Zentarski, Wojtek Łojek, Jakub Kalbarczyk, Maciej Piankowski - II miejsce. Na dystansie 50m stylem dowolnym, medale w swojej kategorii wiekowej zdobyli: Jakub Zentarski - I miejsce, Monika Cherek - II miejsce, Bartosz Macfałda - II miejsce, Jowita Niksa - I miejsce, Natalia Kanicz - III miejsce Na dystansie 25m stylem dowolnym: . Jakub Parowicz - II miejsce, Liliana Kukiełka - I miejsce.

lightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightboxlightbox

26.06.2012 (autor - JS)

„Czwórka” na Czwartkach LA

Wiosenna edycja Czwartków LA obejmowała 6 startów, w tym finał „Grand Prix”.
Naszą szkołę reprezentowało 40 uczniów z klas IV- VI, rywalizując z innymi szkołami z Iławy i powiatu, w następujących konkurencjach: biegi: 60m, 300m, 600m i 1000m, skoki: w dal, wzwyż, rzut piłeczką palantową. Do finału zakwalifikowało się 12 uczniów, którzy wywalczyli sobie następujące miejsca: 1. Kołatka Anna – 60m – I miejsce 2. Pesta Julia – skok wzwyż – I miejsce 3. Pesta Kinga – skok wzwyż – I miejsce 4. Przedpełska Wiktoria – 300m – II miejsce 5. Fafinska Nikola -  300m – III miejsce 6. Kowalska Monika – rzut pił. palantową – III miejsce 7. Olejnik Bartosz – 60m – IV miejsce 8. Falkowska Daria – 300m – IV miejsce 9. Tomaszewska Wiktoria – 60m – IV miejsce 10. Robakiewicz Karina – skok w dal – IV miejsce 11. Roznerski Jakub – rzut pił. palantową – V miejsce 12. Różycki Bartosz – rzut pił. palantową Na finał ogólnopolski zakwalifikowały się: Anna Kołatka oraz Julia i Kinga Pesta. Życzymy im powodzenia.

 lightboxlightboxlightboxlightboxlightbox

26.06.2012 (autor - JS)

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dnia 16.04.2012 na stadionie miejskim w Iławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Iławskiego w Mieszanych Sztafetowych Biegach  Przełajowych Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali wybrani uczniowie z klas IV- VI.
Klasy IV zajęły III miejsce Klasy VI zajęły III miejsce Klasy V zajęły II miejsce i zakwalifikowały się do Mistrzostw Województwa Warmińsko –Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. Mistrzostwa miały miejsce 27.04.2012 w Biskupcu. Szkołę reprezentowali: 1. Julia Pesta 2. Monika Kowalska 3. Martyna Michalska 4. Wiktoria Nadolska 5. Nikola Fafińska 6. Natalia Gralewska 7. Dominik Kostrzewa 8. Krystian Ogrodowski 9. Patryk Wasążnik 10. Krzysztof Woźnicki 11. Bartek Kowalski 12. Michał Rek W Biskupcu nasi uczniowie zajęli X miejsce, a drużyn startujących było 16.

lightboxlightbox

26.06.2012 (autor - JS)

Sportowcy w naszej szkole

 

Do utalentowanych sportowców w naszej szkole należą dwie dziewczynki – siostry bliźniaczki z klasy 5d - Julia i Kinga Pesta.

lightbox

Osiągnęły one Mistrzostwo Polski w skoku wzwyż na ogólnopolskich zawodach LA zwanych Czwartkami Lekkoatletycznymi. Julia z wynikiem – 1,35 cm zdobyła I miejsce, a Kinga II miejsce. Dzięki temu Julka zakwalifikowała się do Europejskiego Finału Czwartków LA i reprezentowała Polskę. W konkursie skoków zajęła II miejsce

lightbox

.

Dziewczęta trenują pod kierunkiem trenera Pawła Hofmana. Przed nimi kolejny sezon, do którego sumiennie się przygotowują. Życzymy im powodzenia i kolejnych sukcesów.  19.02.2012 (autor - JoSZ)

Osiągnięcia sportowe c.d. 2010/2011

MINI PIŁKA SIATKOWA


Dziewczęta kl. IV (rocznik 2000) w mini siatkówce „3” przeszły wszystkie etapy tj. miasto, powiat, rejon, region, aż do finału wojewódzkiego, w którym zajęły VI miejsce – opiekun Beata Zielska.
Także dziewczęta w cyklu wojewódzkich rozgrywek w mini siatkówkę „2” „Kinder+ Sport” po podsumowaniu dwóch turniejów zajęły miejsca:
Zespół 1 miejsce 18
Zespół 2 miejsce 18
Zespół 3 miejsce 12
W tej kategorii startowało 58 zespołów.
Dziewczęta kl. V (rocznik 1999) w Wojewódzkich Rozgrywkach „Kinder+ Sport” zajęły miejsca:
Zespół 1 miejsce 12
Zespół 2 miejsce 16
W tej kategorii startowało 31 zespołów. Opiekun – Beata Zielska.

Także dziewczęta kl. VI w cyklu wojewódzkich rozgrywek w mini siatkówkę „4” „Kinder+ Sport” po podsumowaniu dwóch turniejów zajęły miejsca:
Zespół 1 miejsce 12
Zespół 2 miejsce 11
W tej kategorii startowało 22 zespoły. Opiekun – Bernadeta Gadomska.PIŁKA NOŻNA


03.04.2011 r. w Piłki Halowym Turnieju Nożnej Orlików rocz. 2001 o Puchar Prezesa Klubu Jeziorak Iława chłopcy prowadzeni przez Tomasza Demczaka zajęli 1 miejsce.
24.05.2011 r. w Dobrym Mieście w XVI Turnieju Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa w finale wojewódzkim chłopcy kl. V zajęli 3 miejsce. Opiekun Tomasz Demczak.
25.05.2011 r. chłopcy (rocznik 1998) w Nidzicy w zawodach „Piłkarskie Piątki” w finale wojewódzkim zajęli 1 miejsce. Opiekun Tomasz Demczak.
08.06.2011 r. w finale wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarka chłopcy (rocznik 2001) zajęli 2 miejsce. Opiekun Tomasz Demczak.

Dziewczęta kl. IV w Wojewódzkim Finale Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa zajęły miejsca między 5 a 8, nie przegrywając żadnego meczu – opiekun Beata Zielska.

 

LEKKOATLETYKA


Finał Krajowy Czwartków LA (WARSZAWA)
Opiekun – Anna Dufrat

Pesta Julia – 1 miejsce w skoku wzwyż
Pesta Kinga – 2 miejsce w skoku wzwyż
Kołatka Ania – 31 miejsce w biegu na 60 m.
Marciniak Wiktoria – 26 miejsce w rzucie piłeczką palantową

 Sztafetowe Biegi Przełajowe ( 5 dziewczyn + 5 chłopców) w Iławie :
Kl. IV – 2 miejsce
Kl. V – 2 miejsce
Kl. VI – 2 miejsce
Były to zawody na szczeblu powiatu (awans do Finału Wojewódzkiego)Osiągnięcia sportowe 2011/2012

LEKKOATLETYKA


XIX Iławskie Biegi Przełajowe im. Antoniego Gierszewskiego (20.10.2011 r. IŁAWA)
Startowało  aż 32 dzieci z SSP4 !
Dziewczyny:
1 miejsce -  Matwiejczuk Milena kl. 4d
Chłopcy:
1 miejsce – Różycki Bartosz kl. 6b

Edycja jesienna Czwartków LA – 22.09 , 29.09 , 06.10 , 13.10 ,
Ilość dzieci startujących w zawodach – 42
Opiekun – Anna Dufrat


MINI PIŁKA SIATKOWA


Zawody powiatowe w mini piłce siatkowej dziewczyn drużyn dwuosobowych (08.12.2011 r.)
SSP4 – Mistrzostwo Powiatu
Skład zespołu:
Matwiejczuk Milena
Galińska Zuzanna
Wrzeszcz Jolanta
Urbańska Natalia – kpt.
Kowalska Agata
Michałowicz Nikol
Opiekun zespołu – Bernadeta Gadomska

 

22.01.2012 (autor - TR)

Odwiedź nas na Facebook

Zapraszamy
do multimedialnej podróży, która ułatwi poznanie naszej szkoły... 
(kliknij tutaj)


Przydatne linki:17:17:18

Pogoda
 • Opady
  rain3
  Temperatura maksymalna
  22°
  Temperatura minimalna
  14°
  Wiatr
  W
  Prędkość wiatru
  5m/s
  Ciśnienie
  751 mmHg
 • Opady
  rain3
  Temperatura maksymalna
  21°
  Temperatura minimalna
  14°
  Wiatr
  W
  Prędkość wiatru
  4m/s
  Ciśnienie
  757 mmHg
 • Opady
  rain3
  Temperatura maksymalna
  22°
  Temperatura minimalna
  13°
  Wiatr
  NW
  Prędkość wiatru
  2m/s
  Ciśnienie
  737 mmHg
 • Opady
  rain3
  Temperatura maksymalna
  21°
  Temperatura minimalna
  14°
  Wiatr
  W
  Prędkość wiatru
  4m/s
  Ciśnienie
  748 mmHg
 • Opady
  rain3
  Temperatura maksymalna
  23°
  Temperatura minimalna
  15°
  Wiatr
  SW
  Prędkość wiatru
  4m/s
  Ciśnienie
  738 mmHg
 • Opady
  rain3
  Temperatura maksymalna
  24°
  Temperatura minimalna
  15°
  Wiatr
  NW
  Prędkość wiatru
  5m/s
  Ciśnienie
  749 mmHg
 • Opady
  rain3
  Temperatura maksymalna
  22°
  Temperatura minimalna
  12°
  Wiatr
  NW
  Prędkość wiatru
  2m/s
  Ciśnienie
  744 mmHg
 • Opady
  rain3
  Temperatura maksymalna
  20°
  Temperatura minimalna
  13°
  Wiatr
  NW
  Prędkość wiatru
  4m/s
  Ciśnienie
  745 mmHg
Pogoda

Kalendarz
PnWtŚrCzPtSoNd
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Statystyki
Liczba wejść:
123333
Wizyty dzisiaj:
29
Osób online:
1
saleta gołotaStatystyki zbiorcze na stronę

Zaprzyjaźniona szkoła:
im.Polskich Podróżników
w Aleksandrowie Kujawskim
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )