Opublikowano: poniedziałek, 13 lipiec 2015
admin_rs
Indywidualne spotkania nauczycieli z rodzicami 2014 / 2015 II semestr |
NAZWISKO I IMIĘ
|
DZIEŃ
|
GODZINA
|
Abramowska Sylwia
|
wtorek
|
10.40-11.25
|
Augustyniak Lucyna
|
poniedziałek
|
13.40-14.25
|
Barwińska Beata
|
piątek
|
9.45-10.30
|
Ciesielska Beata
|
wtorek
|
12.40-13.25
|
Demczak Tomasz
|
środa
|
9.45-10.30
|
Fiereck Jerzy
|
wtorek
|
9.45-10.30
|
Gadomska Bernadeta
|
poniedziałek
|
10.40-11.25
|
Garbino Mariola
|
poniedziałek
|
14.35-15.20
|
Grubalska Iwona
|
czwartek
|
11.40-12.25
|
Grzelka Anna
|
środa
|
8.50-9.35
|
Jastrzębska Beata
|
środa
|
12.40-13.25
|
Kamińska Anna
|
wtorek
|
10.40-11.25
|
Kanicz - Tyburska Maria
|
poniedziałek
|
8.50-9.35
|
Klejna-Gurska Emilia
|
piątek
|
12.40-13.25
|
Leduchowska Ewa
|
czwartek
|
9.45-10.30
|
Lewandowska Justyna
|
środa
|
9.45-10.30
|
Licznerska Anna
|
środa
|
13.40-14.25
|
Markowska Joanna
|
środa
|
9.45-10.30
|
Nawrott Maria
|
wtorek
|
11.40-12.25
|
Olejnik Krystian
|
piątek
|
12.45-13.30
|
Pasternak Małgorzata
|
środa
|
11.40-12.35
|
Pawlikowska Bożena
|
piątek
|
10.40-11.25
|
Pączkowska Danuta
|
poniedziałek
|
11.40-12.25
|
Piankowska Iwona
|
wtorek
|
8.50-9.35
|
Romanowska Katarzyna
|
piątek
|
13.40-14.25
|
Rynkowski Sebastian
|
poniedziałek
|
9.45-10.30
|
Seroczyńska Aleksandra
|
wtorek
|
11.40-12.25
|
Sikorska Aleksandra
|
środa
|
13.40-14.35
|
Smolińska Paulina
|
wtorek
|
9.45-10.30
|
Stodolna Maria
|
wtorek
|
10.40-11.25
|
Szarkowska Janina
|
wtorek
|
9.45-10.30
|
Szczekało Joanna
|
czwartek
|
10.40-11.25
|
Tomaszewska Bożena
|
czwartek
|
9.45-10.30
|
Tyszkiewicz Bożena
|
czwartek
|
11.40-12.25
|
Waga Karol
|
wtorek
|
10.40-11.25
|
Węgier-Michalczyk Agnieszka
|
piątek
|
9.45-10.30
|
Witkowska Edyta
|
wtorek
|
13.40-14.30
|
Zapał Elżbieta
|
poniedziałek
|
9.45-10.30
|
Zielska Beata
|
środa
|
12.40-13.25
|
|
Indywidualne spotkania nauczycieli z rodzicami 2014 / 2015 I semestr |
NAZWISKO I IMIĘ
|
DZIEŃ
|
GODZINA |
Augustyniak Lucyna
|
czwartek
|
10:45-11:30
|
Barwińska Beata
|
czwartek
|
11:45-12:30
|
Ciesielska Beata
|
wtorek
|
11:45-12:30
|
Demczak Tomasz
|
piątek
|
10:45-11:30
|
Fiereck Jerzy
|
środa
|
8:00-8:45
|
Gadomska Bernadeta
|
poniedziałek
|
10:45-11:30
|
Garbino Mariola
|
środa
|
13:45-14:30
|
Grzelka Anna
|
środa
|
12:45-13:30
|
Jastrzębska Beata
|
piątek
|
12:45-13:30
|
Kamińska Anna
|
wtorek
|
10:45-11:30
|
Kanicz - Tyburska Maria
|
środa
|
9:50-10:35
|
Klejna-Gurska Emilia
|
środa
|
8:55-9:40
|
Leduchowska Ewa
|
czwartek
|
10:45-11:30
|
Lewandowska Justyna
|
wtorek
|
13:45-14:30
|
Licznerska Anna
|
wtorek
|
9:50-10:35
|
Markowska Joanna
|
środa
|
9:50-10:35
|
Nawrott Maria
|
piątek
|
10:45-11:30
|
Olejnik Krystian
|
środa
|
10:45-11:30
|
Pasternak Małgorzata
|
poniedziałek
|
11:45-12:30
|
Pawlikowska Bożena
|
poniedziałek
|
9:50-10:35
|
Pączkowska Danuta
|
wtorek
|
9:50-10:35
|
Piankowska Iwona
|
piątek
|
12:45-13:30
|
Piwowarska Stanisława
|
poniedziałek
|
9:50-10:30
|
Romanowska Katarzyna
|
środa
|
9:50-10:35
|
Rynkowski Sebastian
|
poniedziałek
|
9:50-10:35
|
Sikorska Aleksandra
|
piątek
|
13:45-14:30
|
Smolińska Paulina
|
czwartek
|
10:45-11:30
|
Stodolna Maria
|
wtorek
|
10:45-11:30
|
Szarkowska Janina
|
wtorek
|
8:00-8:45
|
Szczekało Joanna
|
piątek
|
9:50-10:35
|
Tomaszewska Bożena
|
poniedziałek
|
13:45-14:30
|
Tyszkiewicz Bożena
|
wtorek
|
8:55-9:40
|
Waga Karol
|
wtorek
|
10:45-11:30
|
Węgier-Michalczyk Agnieszka
|
środa
|
8:55-9:40
|
Witkowska Edyta
|
wtorek
|
13:45-14:30
|
Zapał Elżbieta
|
wtorek
|
9:50-10:35
|
Zielska Beata
|
wtorek
|
9:50-10:35
|
|
Odsłony: 2150