Kryształowa Tarcza 2015

Opublikowano: czwartek, 17 wrzesień 2015
admin_rs

P1210816Uczniowie: Wiktoria Stępień 6b  oraz Kacper Grosz i Radosław Wiatr z 6a zostali odznaczeni Kryształową Tarczą.

Wiktoria Stępień przez cały okres nauki była wzorową uczennicą zaangażowaną w życie klasy i szkoły. Była przewodniczącą Samorządu Szkolnego, osiągała najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu będąc jednocześnie wzorem do naśladowania. Osiągała najwyższe lokaty w piłce siatkowej na szczeblu wojewódzkim i krajowym.

Kacper Grosz i Radosław Wiatr uzyskali tytuł laureata w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim z przyrody i historii. Ponad to zawsze aktywnie uczestniczyli w wielu innych konkursach szkolnych, ogólnopolskich.

Ich zaangażowanie w życie szkoły było godne naśladowania. Na zakończenie edukacji zostali odznaczeni Kryształową Tarczą.

Wychowawcy: mgr Beata Ciesielska

mgr Bożena Tyszkiewicz

Kryształowa Tarcza 2014

Opublikowano: wtorek, 21 lipiec 2015
admin_rs

"Kryształową tarczę"-  statuetkę  dla szczególnie wyróżniających się absolwentów otrzymał Jakub Jakubowski z kl. VI d.
To wyróżnienie było uhonorowaniem jego wybitnych osiągnięć uzyskanych w czasie sześcioletniej nauki w szkole podstawowej!

Serdecznie gratulujemy!

P1180177 1

Kryształowa Tarcza - 2013

Opublikowano: sobota, 11 lipiec 2015
admin_rs

Punktem kulminacyjnym zakończenia roku szkolnego 2012/2013 w klasach VI było wręczenie po raz pierwszy w historii szkoły "Kryształowych tarcz" - statuetek dla szczególnie wyróżniających się absolwentów. W tym roku szkolnym statuetki otrzymały dwie uczennice klasy VI c: Wiktoria Kuczmarska i Olga Sobiesiak.
To wyróżnienie było uhonorowaniem ich wybitnych osiągnięć uzyskanych w czasie sześcioletniej nauki w szkole podstawowej!