DZIAŁANIA Rady Rodziców jako współpraca ze szkołą

Opublikowano: środa, 18 maj 2016
admin_rs

-       Festyn rodzinny w celu pozyskania srodków na utworzenie placu zabaw dla naszych dzieci kl.I-VI (wrzesień 2015 r.)

-       zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu na nazwę planowanego placu zabaw( wygrała nazwa SMIECHOLANDIA)

-       Festyn `”Bezpieczna szkoła” (zdobycie funduszy na zatoczkę autobusową przy szkole) przy udziale całej społeczności szkolnej oraz Przyjaciół naszej szkoły ( wrzesień 2013r.)

-       zakup szafek do szatni (2014 r.)

Czytaj więcej: DZIAŁANIA Rady Rodziców jako współpraca ze szkołą

Sprawozdanie Rady Rodziców przy SSP nr 4 im. Polskich Podróżników w Iławie za I semestr roku 2015/16

Opublikowano: czwartek, 21 styczeń 2016
admin_rs

-       Zorganizowaliśmy Festyn rodzinny – za wspaniałą współpracę całej społeczności szkolnej dziękujemy! Aktualnie negocjujemy projekt.

-       zakupiliśmy materiały biurowe (papier ksero, tonery i in.)

Czytaj więcej: Sprawozdanie Rady Rodziców przy SSP nr 4 im. Polskich Podróżników w Iławie za I semestr roku...

SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM

Opublikowano: środa, 09 grudzień 2015
admin_rs

Na spotkanie ze św. Mikołajem dzieci zawsze czekają z niecierpliwością. W tym  roku uczniowie klas I-VI spotkali się z Nim 4 grudnia . Uczniów klas starszych św. Mikołaj odwiedził w czasie lekcji, a z najmłodszymi spotkał się podczas specjalnie przygotowanego apelu. Spotkanie to zostało poprzedzone kilkudniowymi przygotowaniami. Dzieci wykonały w tym czasie prace plastyczne oraz zapoznały się z faktami z życia św. Mikołaja, które były przedstawione na specjalnie przygotowanej gazetce.

Czytaj więcej: SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM

Festyn Rodzinny

Opublikowano: wtorek, 22 wrzesień 2015
admin_rs

abcZ radością informujemy, iż Festyn rodzinny w naszej szkole pozwolił zebrać nam kwotę w wysokości 17 163,92 zł, dzięki której urzeczywistni się marzenie naszych wychowanków o miejscu zabaw „Śmiecholandii”.

            Sukces niedzielnego Festynu nie byłby możliwy, gdyby nie gro ludzi dobrej woli, którzy włożyli ogrom pracy w jego przygotowanie, organizację i sprawny przebieg. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli to niemałe przedsięwzięcie, a mianowicie: Radzie Rodziców, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, przybyłej tak licznie społeczności lokalnej, osobom prywatnym i placówkom, które udostępniły bezinteresownie sprzęt stanowiący atrakcje dla dzieci oraz osobom, które poświęciły swój wolny czas, angażując się w prace poszczególnych stanowisk i działań tworzących całość imprezy. Dzięki Wam słowa J. Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” są wymierne!

I. Wierzchowska, E. Witkowska

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Opublikowano: poniedziałek, 21 wrzesień 2015
admin_ko

P1220219Oto hasło Festynu Rodzinnego, który odbył się w SSP4 w Iławie dnia 20 września 2015 roku. Tegoroczny program imprezy obfitował w wiele niespodzianek. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś atrakcyjnego. Coroczna zabawa stała się okazją do artystycznych popisów uczniów naszej szkoły. Były to występy dzieci klas młodszych. Nie zawiedli się miłośnicy mocniejszych wrażeń - jazda motocyklem to super zabawa. Rodzice przygotowali kiermasz ciast. Stoisko obsługiwały uczennice ze szkoły gastronomicznej. To kolejny dowód na dobrą współpracę ze środowiskiem i zaangażowaniem rodziców.

Czytaj więcej: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”