Mikołajki 2014

Opublikowano: poniedziałek, 13 lipiec 2015
admin_rs

6 grudnia to dzień wyjątkowy dla każdego dziecka. W tym roku również i w naszej szkole dzień ten by pełen emocji i prezentów. Wszyscy uczniowie wraz z opiekunami wzięli udział w pięknych apelach z okazji Mikołajek.

Dla klas IV-VI wystąpił chór szkolny wraz z zespołem wokalno-instrumentalnym pod opieką p. Marii Nawrott dostarczając widzom wielu radości i wzruszeń w krótkim przedstawieniu Dziewczynka z zapałkami. Zespól wykonał kilka piosenek zimowych w humorystycznej scenografii. Niespodziewanie przybył też do nas Święty Mikołaj w obecności kilku niebiańskich pomocników. Ku wielkiej radości wszystkich dzieci, Święty miał ze sobą prezenty! Każda klasa otrzymała wielką paczkę, aby móc w tym dniu dalej ze swym wychowawcą świętować. 

Klasy I-III obejrzały piękne przedstawienie przygotowane przez kl. III c pod opieką p. Pauliny Smolińskiej i również odwiedził je Święty Mikołaj. Dzieci z radością go przywitały i chętnie dla niego zaśpiewały. Św. Mikołaj otrzymał też od dzieci własnoręcznie wykonane laurki, które bardzo go ucieszyły.

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi, że o nas pamiętał i już kolejny rok wraz z Radą Rodziców ucieszył nasze dzieci upominkami.

Beata Jastrzębska