Zajęcia na basenie

Opublikowano: środa, 25 listopad 2015
admin_js

Lekcje nauki pływania dla dzieci z naszej szkoły odbywają się na basenie miejskim w Iławie kolejny już rok. 

Czytaj więcej: Zajęcia na basenie

ZAWODY PŁYWACKIE

Opublikowano: poniedziałek, 02 listopad 2015
admin_rs

Na basenie w Iławie 17 października odbyły się pierwsze zawody pływackie z cyklu „Pływaj z Orką”. Naszą szkołę reprezentowała liczna – 30 osobowa grupa uczniów. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych i sztafetach szkół podstawowych.

Czytaj więcej: ZAWODY PŁYWACKIE

LEKCJE W-F NA BASENIE

Opublikowano: niedziela, 12 lipiec 2015
admin_rs

W roku szkolnym 2013/2014 wszystkie klasy IV-VI przez jeden semestr korzystają z nauki i doskonalenia pływania. Lekcje odbywają się raz w tygodniu na basenie miejskim w Iławie. Dla uczniów klas IV jest to początek nauki pływania , a dla uczniów klas V i VI  jest to kontynuacja i mogą oni doskonalić swoje umiejętności.

Joanna Szczekało

ZAJĘCIA NA BASENIE

Opublikowano: niedziela, 12 lipiec 2015
admin_rs


Jak wszystkim wiadomo, od października zajęcia wychowania fizycznego odbywają się również na basenie. Uczniowie mają okazję uczyć się pływania w czasie lekcji, za które rodzice nie muszą płacić. Dzieci są na basen dowożone i do szkoły również wracają autobusem. Podczas zajęć nasze dzieci można rozpoznać po błękitnych czepkach. Większość uczniów cieszy się z takich zajęć, bo dają im one wiele radości i przyjemności. Rodzice pomimo początkowych obaw o zdrowie swoich pociech, też przekonali się, że pływanie hartuje i choroby można uniknąć, jeśli zadba się o odpowiednie ubranie i czapkę po zajęciach.


12.01.2012 Joanna Szczekało

MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE SZKÓŁ MIEJSKICH, GMINNYCH I POWIATOWYCH

Opublikowano: niedziela, 12 lipiec 2015
admin_rs

W niedzielę 18 grudnia 2011r. na basenie miejskim w Iławie odbyły się pierwsze zawody pływackie organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Iławie, Stowarzyszenie Szkoły Pływania "ORKA", Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Centrum Turystyczno-Rekreacyjne w Iławie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-VI, a byli to: Jakub Parowicz, Wiktor Zakrzewski, Wiktoria Burza, Julia i Kinga Pesta, Zuzanna Świętochowska i Paulina Grzywacz. Zmagali się oni z innymi uczestnikami płynąc różnymi stylami, na dystansie: 25m i 50m. Medale wywalczyli: Jakub Parowicz - I miejsce ( 25m stylem grzbietowym) i II miejsce ( 25m stylem dowolnym), Wiktoria Burza- III miejsce (50m stylem klasycznym). I choć nie wszyscy zdobyli medale, to każdy uczestnik otrzymał pamiątkę. Naszym pływakom gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów.

12.01.2012 Joanna Szczekało