Spotkanie z podróżnikiem Andrzejem Budnikiem

Opublikowano: wtorek, 09 październik 2018
admin_rs

Dzięki uprzejmości pana Dawida Kopaczewskiego uczniowie nasze szkoły uczestniczyli w spotkaniu z podróżnikiem Andrzejem Budnikiem, który zabrał nas w podróż do Australii. Zaproszony gość, to współautor bardzo popularnego bloga www.loswiaheros.pl. Była to ciekawa lekcja zarówno geografii jak i przyrody, a zainteresowanie uczniów klas VI i VII było tak ogromne, iż spotkanie trwało dłużej niż planowano.

Czytaj więcej: Spotkanie z podróżnikiem Andrzejem Budnikiem

Święto Szkoły - wyjątkowa data w historii SSP nr 4 w Iławie

Opublikowano: środa, 02 listopad 2016
admin_rs
Święto Szkoły

13 października to wyjątkowa data w historii SSP nr 4 w Iławie. Tego dnia uczniowie świętują nadanie szkole imienia „Polskich Podróżników”.

W tym roku szkolnym wychowankowie klas IV wraz z wychowawcami uczestniczyli w spotkaniu z podróżnikiem i jednocześnie byłym dyrektorem SSP 4 – panem Czesławem Olszewskim.

Dzięki niezwykłemu gościowi i jego pasjonującym opowieściom dzieci przeniosły się na inny kontynent – do Ameryki Południowej, a konkretnie do Peru i Boliwii.

Czytaj więcej: Święto Szkoły - wyjątkowa data w historii SSP nr 4 w Iławie

W ramach obchodów Święta

Opublikowano: wtorek, 20 październik 2015
admin_rs

P1220495W ramach obchodów Święta Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Polskich Podróżników w Iławie zaprosiliśmy w nasze progi podróżników, którzy swoją pasją podzielili się z uczniami podczas spotkań w dniach 28 września i 10 października 2015r.

Czytaj więcej: W ramach obchodów Święta

„Na stopach przez świat” dotarł do Chin - Marcin Miłoszewski odwiedził naszą szkołę

Opublikowano: wtorek, 29 wrzesień 2015
admin_rs

P1220353W „czwórce” gościliśmy Marcina Miłoszewskiego, wychowanka naszej szkoły, który „na stopach przez świat” dotarł do Chin. Spotkanie z naszymi uczniami obfitowało w arcyciekawe opowieści z niezwykłej podróży iławianina.

Czytaj więcej: „Na stopach przez świat” dotarł do Chin - Marcin Miłoszewski odwiedził naszą szkołę